Немате артикли во вашата купувачка кошничка.
Избрани производи

Канцелариски стол Cayman

Канцелариски стол Cayman - менаџерска колекција - Работен стол со висока мрежаста потпирачка - TILT механизам - Ергономска конструкција - Потпирачи за раце - До 120 кг. - Гаранција: 2 години
6888 ден со данок

Канцелариски стол Eclipse

Канцелариски стол Eclipse - менаџерска колекција - Работен стол со висока мрежаста потпирачка во црна боја - TILT механизам - Уникатен дизајн - До 120 кг. - Гаранција: 2 години - Потпирачи за раце - Лумбална потпора - Потпирач за глава
8848 ден со данок

Стол "Делукс 22" - (сив)

Стол со висока потпирачка.
3530 ден со данок

Стол "Леа"

Луксузен менаџерски стол со широка седалка и висока потпирачка. Авангарден модел со ергономски дизајн и перфектна функционалност. - Tilt механизам - Носивост до 100 кг. - Гаранција: 1 година
8570 ден со данок

Стол "Милан"

Канцелариски стол со анатомски седалка и потпирачка изработени од мрежа тип "mesh" во комбинација со кожа.
4651 ден со данок

Стол "M68A"

Канцелариски стол со анатомски седалка и потпирачка тапацирани во висококвалитетна кожа.
7225 ден со данок

Стол "Ергохуман"

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка.
50290 ден со данок

Стол "Леонита" - (вишна)

Елегантен и екстра удобен стол со висока потпирачка.
8905 ден со данок

Стол "Мирус"

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка
75600 ден со данок

Стол "Санта Фе С" (бел)

Стол тапациран со висококвалитетна природна кожа, класа SP.
13775 ден со данок

Стол "Фелиција" С11 - (црн)

Стол со стабилна метална црна рамка, со тапацирани делови со висококвалитетно платно, класа С.
1210 ден со данок

Стол "Генидиа"

Канцелариска столица со ергономска конструкција и уникатен дизајн.
63280 ден со данок

Стол "Давина" + табуретка (платно)

Фотеља со луксузен и елегантен дизајн
15570 ден со данок

Рецепти - розеви

Рецептите се користат во сите здравствени ординации при препишување на лекарства кои не можат да се набават на рецепта т.е. со субвенции од Фондот за здравство. Во секое време имаме количини на залиха. Едно блокче содржи 100 рецепти.
27 ден со данок

Фискална ролна 57/50

Фискална ролна со ширина од 57mm и должина од 50m.
30 ден со данок

Хартија А4

Хартија А4 - 80гр. (1 топ - 500 листа)
230 ден со данок

Муфлон хартија А4 самолеплив

Самолеплива А4 хартија
5 ден со данок

Пенкало (NOKI Wonder Ball)

13 ден со данок

Текст маркер 506 - 4/1

115 ден со данок

Папка УР/100 (40 микр.)

119 ден со данок

Екстрактори / генератор на пареа BLACK HAWK/R

Повеќенаменска моќна машина за чистење со пареа на различни простории. Отстранува маснотии - ги елиминира бактериите и површините ги остава сјајни и потполно суви.
Јавете се за цени

Хемиско чистење на возило - "Elite"

Хемиско чистење на возило (седишта, тапацир на врати, багажен тапацир) на домашна адреса.
2360 ден со данок
ve