Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Чингелаќе 8мм метална игла

Метално чингелаќе бр.8 мм Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
Достапност: На залиха
СКУ: 00319
60 ден
ve