Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Чингелаќе 5 мм метална игла

Метално чингелаќе бр.5 мм Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
Достапност: На залиха
СКУ: 00316
50 ден
ve