Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Чингелаќе #- 4мм метална игла

Метално чингелаќе бр.4 мм Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
Достапност: На залиха
СКУ: 00315
40 ден
ve