Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Чингелаќе 2.5мм - метална игла

Метално чингелаќе бр.2.5 Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
Достапност: На залиха
СКУ: 00321
40 ден
ve