Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Чингелаќе #5.5 - пластична игла

Пластично чингелаќе бр.5.5 Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
Достапност: На залиха
СКУ: 00326
50 ден
Клиентите кои го купиле овој производ исто така купиле

Чингелаќе #- 4мм метална игла

Метално чингелаќе бр.4 мм Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
40 ден
ve