Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Очи за играчки (црни) 12мм

Очиња за играчки (амигуруми) во црна боја. Големина 12мм. Цената е за еден (1) пар очиња. Очињата доаѓаат со осигурвачи.
СКУ: 00355
20 ден
ve