Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Таписериска игла 15 см

Таписериската игла е направена од пластика. Долга е 15 см и е совршена за пришивање/ шиење на изработки од волница и/или кадифена волница. Цената е за 1 игла.
Достапност: На залиха
СКУ: 000552
30 ден
ve