Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Рачки за ташна (правоаголни бр.2)

Рачки за ташна. Мерки: 19.5 х 10 см Состав: пластика/медијапан (имитација на дрво)
СКУ: 00488
250 ден
ve