Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Извинете - овој производ веќе не е достапен

Рачки за ташна (овални)

Рачки за ташна. Мерки: 17х 14 см Состав: пластика/медијапан (имитација на дрво)
СКУ: 00488
250 ден
ve