Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Производи означени со 'лекарски рецепти'

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Рецепти - розеви

Рецептите се користат во сите здравствени ординации при препишување на лекарства кои не можат да се набават на рецепта т.е. со субвенции од Фондот за здравство. Во секое време имаме количини на залиха. Едно блокче содржи 100 рецепти.
35 ден со данок
ve