Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Памучен конец „Супер Прајс“ сива

100% памук Клопче од 100 грама. 250+м должина. Се работи со игли за плетење: 3 - 4 мм Чингелака: 3 - 4 мм Инструкции за одржување: Се препорачува перење на рака на температура до 30 степени. Пеглање на најниска температура преку крпа врз плетеното парче.
СКУ: 00401
80 ден
ve