Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Очи за играчки (розеви) 10мм

Очиња за играчки (амигуруми) во розева боја. Големина 10мм. Цената е за еден (1) пар очиња. Очињата доаѓаат со осигурвачи.
СКУ: 00371
15 ден
ve