Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Очи за играчки (портокалови) 17мм

Очиња за играчки (амигуруми) во портокалова боја. Големина 17мм. Цената е за еден (1) пар очиња. Очињата доаѓаат со осигурвачи.
СКУ: 00355
25 ден
ve