Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Очи за играчки (црвени) 12мм

Очиња за играчки (амигуруми) во црвена боја. Големина 12мм. Цената е за еден (1) пар очиња. Очињата доаѓаат со осигурвачи.
СКУ: 00355
12 ден
ve