Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Гала Микс - кадифена волница 01

Џамбо кадифена волница. Идеална за ќебенца и играчки. Состав:100% микрополиестер. Клопче од 200 грама. 80м должина. Се работи со игли за плетење: 12мм Чингелака: 10 мм Инструкции за одржување: Се препорачува перење на рака на температура до 40 степени. Не се пегла
Достапност: На залиха
СКУ: 00834
300 ден
ve