Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Чингелаќе #12мм - пластична игла

Пластично чингелаќе бр.12мм Цената е за една игла. При нарачка, наведете која боја ја сакате.
Достапност: На залиха
СКУ: 00330
70 ден
ve