Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Алатки за правење пуфки (Poм pom maker)

Комплетот се состои од 4 димензии на пластични алатки за изработка на пуфки. *3.8 см *4.8 см *6.8 см *8.8 см
Достапност: На залиха
СКУ: 00437
150 ден
Ознаки на производот
ve