Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

WORK collection

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Стол Golf

Канцелариски стол со висока потпирачка, CPT механизам, до 120кг., 1 година гаранција.
4490 ден со данок

Стол Labor

Табуретка во црна кожа.
3550 ден со данок

Стол Asyn 1140

Стол со висока потпирачка.
7850 ден со данок

Стол Form

Атрактивен дизајн инспириран од спортските автомобили. Гејмерска столица, колекција за работа.
Јавете се за цени

Стол Hocker

Табуретка во црна кожа.
3800 ден со данок

Стол M68A

Канцелариски стол со анатомски седалка и потпирачка тапацирани во висококвалитетна кожа. Tilt механизам, ергономска конструкциjа, хромирани елементи, до 120кг., 1 година гаранција
9400 ден со данок
ve