Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

VISITOR collection

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Стол Felicia

Стол со стабилна метална црна рамка, со тапацирани делови со висококвалитетно платно, класа С.
1890 ден со данок

Стол Limber

Посетителскиот стол Limber има елегантен и модерен дизајн, стабилна и исклучително лесна конструкција. Овој модел има можност за спојување на 2 или повеќе столови како и поставување еден врз друг за полесно транспортирање и складирање.
8400 ден со данок

Стол Prizma LUX

Столот Prizma LUX е практично решение за канцеларии, конференциски сали, училишта и секаде каде е потребно столиците да се компактни, лесни и издржливи. Столот е опремен со меки пенасти подлошки на седалката и потпирачката, патацирани со квалитетен текстил во разни бои. Со ова се обезбедува поголем комфорт и подобар изглед.
2500 ден со данок

Стол Rumba

Стабилна метална хромирана рамка. Седалка од повеќеслоен шпер, тапациран со висококвалитетна кожа класа V.
6400 ден со данок

Стол Taurus CR C

Стол со стабилна метална хромирана рамка и тапацирани делови со висококвалитетно платно, класа С.
Јавете се за цени

Стол Taurus NR Layer

Стабилна метална црна рамка. Седалка и потпирачка од повеќеслоен шпер, тапацирани со еко кожа класа S.
Јавете се за цени
ve