Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

TLTstore.com

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Рецепти - розеви

Рецептите се користат во сите здравствени ординации при препишување на лекарства кои не можат да се набават на рецепта т.е. со субвенции од Фондот за здравство. Во секое време имаме количини на залиха. Едно блокче содржи 100 рецепти.
35 ден со данок
ve