Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Стол Texas Multi

Работен стол со висока потпирачка.
СКУ: 8911
*
13300 ден со данок

-Multiblock механизам
-Хромирани елементи
-Регулирање на височината на столот
-Пластични потпирачи за раце
-До 120кг.
-TUV сертификат

Ознаки на производот
ve