Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Канцелариски стол "Santa Fe" (бел)

Стол со анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа, класа SP.
СКУ: 5078
21370 ден со данок

- Стол со анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа, класа SP.
- Регулирање на височината на столот
- Multiblock механизам со можност за фиксирање во 5 позиции
- Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
- Анти-шок функција за заштита на корисникот при преминување од една позиција на наклонот во друга
- Тапацирана потпора за главата
- Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови 
- Метална основа од полиран алуминиум со самозаклучувачки тркалца
- Ергономска конструкција
- Максимална тежина на корисникот - до 120 кг.
-TUV Сертификат

ve