Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Канцелариски стол Norman

Менаџерски стол со модерен дизајн, тапациран со висококвалитетен текстил.
СКУ: 11780
8950 ден со данок

-Relax механизам
-Стабилна и цврста хромирана основа со силиконски тркалца 
-Регулирање на височината на столот
-До 100кг.

ve