Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Извинете - овој производ веќе не е достапен

Канцелариски стол Mirus

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка. Multiblock механизам, ергономска конструкциjа, уникатен дизаjн, до 130кг. TÜV сертификат, 5 години гаранција
СКУ: 12021
75800 ден со данок

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка
- Ергономски дизајн
- Уникатен лумбарен систем кој обезбедува исклучителна потпора за телото и рбетниот столб
- Синхрон механизам со 5 позиции на заклучување
- Потпирачка прилагодлива по висина
- Прилагодување на висината и длабочината на седалката и наклонот на потпирачката со една единствена контрола
- 4D прилагодливи потпирачи за раце
- Рамка во комбинација од бела пластика и полиран алуминиум
- Прилагодлив потпирач за глава
- Опција без потпирач за глава *
- Опција за потпирач за нозе *
- Опција со масичка за лаптоп/таблет/книга
- Максимална тежина на корисникот - до 130кг.
- Европски SGS сертификат за квалитет и издржливост

ve