Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Стол "Леонита" - (вишна)

Елегантен и екстра удобен стол со висока потпирачка.
СКУ: 11016
8905 ден со данок

-Tilt механизам
-Ергономската седалка и потпирачка изработени од висококвалитетна еко кожа обезбедуваат неспоредлив комфорт
-Полипропиленска основа
-Регулирање на височината на столот
-До 130кг.

ve