Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Канцелариски сол Leonita

Елегантен и екстра удобен стол со висока потпирачка. Ергономската седалка и потпирачка изработени од висококвалитетна еко кожа обезбедуваат неспоредлив комфорт.
СКУ: 11016
*
9100 ден со данок

Елегантен и екстра удобен стол со висока потпирачка. Ергономската седалка и потпирачка изработени од висококвалитетна еко кожа обезбедуваат неспоредлив комфорт.

- Повеќеслојно полнење за екстра удобност
- Полипропиленска основа
- Регулирање на височината на столот
- Механизам за лулање
- Макс. тежина до 130 кг.

ve