Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Стол Form

Атрактивен дизајн инспириран од спортските автомобили. Гејмерска столица, колекција за работа.
СКУ: 8042, 8043
*
Јавете се за цени

Атрактивен дизајн инспириран од спортските автомобили. Гејмерска столица, колекција за работа.

- Tilt механизам
- Изработен од висококвалитетна екокожа
- Стабилна и цврста полипропиленска основа со силиконски тркалца
- Удобни тапацирани потпирачи за раце
- Елегантен, комфорен и практичен
- Регулирање на височината на столот
- Механизам за лулање
- Максимална тежина до 120кг.

8042 црн, 8043 црвен

Ознаки на производот
Клиентите кои го купиле овој производ исто така купиле

Пенкало (Basic 106)

4 ден со данок

Fabriano хартија А4

Fabiano хартија А4 - 80гр. (1 топ - 500 листа)
330 ден со данок

Образец ПП-50

30 ден со данок

Образец ПП-40

30 ден со данок

Образец ПП-30

кочан
30 ден со данок

Образец ПП-10

30 ден со данок
ve