Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Стол "Ергохуман"

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка.
СКУ: 9431
50290 ден со данок

-Потпирач за глава прилагодлив по висина и агол
-Прилагодување според тежината на корисникот
-До 130кг.
-TUV сертификат

Клиентите кои го купиле овој производ исто така купиле

Канцелариски стол Cayman

Канцелариски стол Cayman - менаџерска колекција - Работен стол со висока мрежаста потпирачка - TILT механизам - Ергономска конструкција - Потпирачи за раце - До 120 кг. - Гаранција: 2 години
6888 ден со данок
ve