Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Стол "Давина" + табуретка (платно)

Фотеља со луксузен и елегантен дизајн
СКУ: 11783
15570 ден со данок

-Ергономска конструкција
-Уникатен дизајн
-Multiblock механизам со можност за лулање и заклучување во повеќе позиции
-До 120кг.

ve