Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Производи означени со 'executive'

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Канцелариски стол "Dario"

Канцеларискиот стол "Dario" е ергономичен стол со уникатен и модерен дизајн. Неговата ергономска конструкција и прилагодлива лумбарна потпора се адути кои го издвојуваат од останатите модели и кои го прават да биде вистинскиот избор за сите оние кои поминуваат подолго време седејќи пред своето биро.
23500 ден со данок
ve