Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Производи означени со 'work collection'

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Маса Matrix

Масата MATRIX е изработена во исклучително софистициран дизајн и одлична функционалност
6834 ден со данок

Маса Oval

Масичката за кафе OVAL е уникатен елемент на декорација за вашиот дом или канцеларија, кој придонесува чувство на луксуз и уметнички дизајн. Изработена е од 3 главни елементи и видови на материјал
6502 ден со данок

Маса Vek

Масичката за кафе VEK е уникатен елемент на декорација за вашиот дом или канцелариј со авангарден и модерен дизајн. Основата е изработена од хромиран метал и обезбедува стабилност и модерен изглед. Држачите/ ногарките во V форма се изработени од MDF плочи со изглед на гранит, а на нив е поставено калено стакло со дебелина од 8mm.
6502 ден со данок

Стол Golf

Канцелариски стол со висока потпирачка, CPT механизам, до 120кг., 1 година гаранција.
3395 ден со данок

Стол Labor

Табуретка во црна кожа.
3170 ден со данок

Стол Hocker

Табуретка во црна кожа.
3395 ден со данок
ve