Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Производи означени со 'office chair'

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Стол Rony Steel

Менаџерска колекција на столови - стол Relax. Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во еко кожа, регулирање на височината на столот, релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција, регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот, фиксни хромирани рачки со тапацирани делови, хромирана основа, макс. тежина на корисникот 120 кг.
4416 ден со данок

Канцелариски стол Sirio

Менаџерска колекција на столови - стол Sirio. Стол со анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа, класа V.
11920 ден со данок
ve