Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Производи означени со 'канцелариски мебел'

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Стол Golf

Канцелариски стол со висока потпирачка.
3195 ден со данок

Стол "M68A"

Канцелариски стол со анатомски седалка и потпирачка тапацирани во висококвалитетна кожа.
7225 ден со данок

Стол "Santa Fe" (бел)

Стол со анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа, класа SP.
21170 ден со данок

Стол "Делукс 22" - (сив)

Стол со висока потпирачка.
3530 ден со данок

Стол "Санта Фе С" (бел)

Стол тапациран со висококвалитетна природна кожа, класа SP.
13775 ден со данок

Стол "Сирио С" - (црн)

Седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна кожа, класа V.
7785 ден со данок
ve