Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Производи означени со 'канцелариски стол'

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Канцелариски стол Oklahoma PDH

Oklahoma PDH е канцелариски стол од нашата менаџерска колекциј, со мрежатста потпирачка и меш седалка, синрхон механизам со неколку позиции на заклучување според тежината на корисникот. Совршен избор за продуктивна и лесна секојдневна целодневна работа.
18872 ден со данок

Стол Golf

Канцелариски стол со висока потпирачка.
3195 ден со данок

Стол "M68A"

Канцелариски стол со анатомски седалка и потпирачка тапацирани во висококвалитетна кожа.
7225 ден со данок

Стол "Santa Fe" (бел)

Стол со анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа, класа SP.
21170 ден со данок

Стол "Делукс 22" - (сив)

Стол со висока потпирачка.
3530 ден со данок

Стол "Санта Фе С" (бел)

Стол тапациран со висококвалитетна природна кожа, класа SP.
13775 ден со данок
ve