Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Канцелариски стол Cayman

Канцелариски стол Cayman - менаџерска колекција - Работен стол со висока мрежаста потпирачка - TILT механизам - Ергономска конструкција - Потпирачи за раце - До 120 кг. - Гаранција: 2 години
*
7090 ден со данок
5672 ден со данок

Канцелариски стол Cayman - менаџерска колекција

- Работен стол со висока мрежаста потпирачка

- Статичен потпирач за глава

- Седалка тапацирана со висококвалитетен материјал

- TILT механизам со релакс функција за лулање или фиксирање во исправена позиција и прилагодување според тежината на корисникот

- Статични потпирачи за раце

- Полипропиленска основа

- Максимална тежина на корисникот - 120 кг.

- Бои: црна, сива, сина

Клиентите кои го купиле овој производ исто така купиле

Стол Form

Атрактивен дизајн инспириран од спортските автомобили. Гејмерска столица, колекција за работа.
6800 ден со данок

Канцелариски стол Ergohuman

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка - дел од нашата колекција на професионални столови со европски TUV квалитет и гаранција од 3 години. Синхрон механизам, ергономска конструкција, уникатен дизајн, носивост до 130 кг.
36000 ден со данок
ve