Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Канцелариски материјали

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Fabriano хартија А4

Fabiano хартија А4 - 80гр. (1 топ - 500 листа)
330 ден со данок

Деловодник 100л.

-100 листа
225 ден со данок

Дигитрон (SH-297)

Мал канцелариски дигитрон идеален за сите бироа. Димензии: 7,5 х 12 cm.
550 ден со данок

Здравствен картон за жени

За гинеколошки ординации - картон за жени
23 ден со данок

Здравствен картон по општа практика

Стандарден здравствен картон за општа пракса
23 ден со данок
ve