Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Гардеробери

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Архивски ормар - CR1267L

Димензии 1850 х 900 х 400mm - Уникатна брава - Висинско подесување - 0,6mm челичен лим - 3 год гаранција
21200 ден со данок

Архивски ормар CR-1235L

Димензии: 1850 x 900 x 400mm - Уникатна Брава - Висинско подесување на рафтовите - 0,6mm челичен лим - 3 Години Гаранција
19200 ден со данок
ve