Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Фискална ролна 57/30

Фискална ролна со ширина од 57mm и должина од 30m.
СКУ: 1-д3272
23 ден со данок
Овој производ има минимална количина од 12
Клиентите кои го купиле овој производ исто така купиле

Коверт (Б5-БТ)

176х250mm
2 ден со данок

Fabriano хартија А4

Fabiano хартија А4 - 80гр. (1 топ - 500 листа)
230 ден со данок

Хефт муниција - (24/6)

18 ден со данок

Каса - исплати

36 ден со данок

Спајалици 3 (100/1) - 28mm

18 ден со данок

Каса - прими

36 ден со данок

Селотејп - 15х33 (10/1)

Цената се однесува за пакување кое содржи 10 (десет) парчиња.
150 ден со данок

Папка УР/100 (40 микр.)

155 ден со данок
ve