Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Екстрактори / генератори на пареа

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Екстрактори / генератор на пареа BLACK HAWK/R

Повеќенаменска моќна машина за чистење со пареа на различни простории. Отстранува маснотии - ги елиминира бактериите и површините ги остава сјајни и потполно суви.
Јавете се за цени
ve