Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Одржување на хигиена

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Чистење деловни простории

Чистење и одржување на хигиена во деловни простории. Цена по договор. Контакт тел.: 070/303-338
Јавете се за цени

Машинско чистење на подови

Чистење и полирање на секаков вид под (паркет, плочки, бетон, мермер). Цена по договор. Контакт: 070/303-338
Јавете се за цени
ve