Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Услуги

Види како Мрежа Листа
Сортирај по

Дезинфекција на стан до 50 м2

Дезинфекција на вашиот дом со машини на пареа со температури од 175 С Вклучува: -Дезинфекција на вашиот мебел (гарнитура, столици, душеци) -Дезинфекција на подот во вашиот дом -Дезинфекција на плочките во вашиот дом (кујна, тоалет) -Дезинфекција на сите рачки и останати површини кои се во константен контакт со вас
5000 ден со данок 2500 ден со данок

Хемиско чистење (А)

Хемиско чистење на тросед, двосед и фотеља на домашна адреса
2478 ден со данок

Хемиско чистење на возило - "Premium"

Хемиско чистење на возило (седишта, поден тапацир, тапацир на вратите, багажен тапацир) на домашна адреса.
2950 ден со данок

Штампање на коверти

Принтање на вашето лого на коверти до А4 формат. За подетални информации контактирајте не на 070/303-338 или на tltinfo@mail.com
0 ден со данок

Дезинфекција на возила

Дезинфекција на внатрешноста на возилото со помош на висококвалитетни машини на пареа од италијанскиот бренд “Novaltec Group” со темератури од 175 0C
3500 ден со данок 1750 ден со данок

Дезинфекција на стан до 100 м2

Дезинфекција на вашиот дом со машини на пареа со температури од 175 С Вклучува: -Дезинфекција на вашиот мебел (гарнитура, столици, душеци) -Дезинфекција на подот во вашиот дом -Дезинфекција на плочките во вашиот дом (кујна, тоалет) -Дезинфекција на сите рачки и останати површини кои се во константен контакт со вас
8000 ден со данок 4000 ден со данок
ve