Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Столици

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Стол Mirus

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка
75600 ден со данок

Стол Genidia

Канцелариска столица е канцелариска столица инспирирана од интегрирањето на технологијата во човештвото, проектиран дао предефинра Вашето искуство на работното место. Genidia претставува ново ниво на динамика на работното место. Седалка и потпирачка со многу функции и прилагодувања. Антишок механизам, прилагодлив синхрон механизам со 4 позиции нза заклучување, вертикално регулирана потпирачка и прилагодлива лумбарна потпора - сите овие карактеристики обезбедуваат идеална потпира и комфорт. Ергономска конкструкција, multiblock механизам, уникатен дизајн, носивост до 130 кг., TUV сертификат и 3 години гаранција.
63280 ден со данок

Стол Ергохуман

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка - дел од нашата колекција на професионални столови со европски TUV квалитет и гаранција од 3 години. Синхрон механизам, ергономска конструкција, уникатен дизајн, носивост до 130 кг.
50290 ден со данок

Стол Davina + табуретка (платно)

Фотеља со луксузен и елегантен дизајн
15570 ден со данок

Стол Daviina + табуретка (еко-кожа)

Фотеља со луксузен и елегантен дизајн
15570 ден со данок

Стол "Санта Фе С" (бел)

Стол тапациран со висококвалитетна природна кожа, класа SP.
13775 ден со данок
ve