Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Дупчалки и хефталки

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Спајалици 3 (100/1) - 28mm

18 ден со данок

Спајалици 2 (100/1) - 25mm

*Пакување со 100 спајалици.
17 ден со данок

Хефт муниција - (24/6)

18 ден со данок

Хефт муниција - 10 (No.10)

9 ден со данок

Хефт муниција - 6 (6мм)

9 ден со данок

Хефталица Ф-5 (10)

105 ден со данок

Хефталица Ф-7 (24/6)

190 ден со данок

Кутија за спајалици

75 ден со данок

Одхефтувач (DXY-02)

35 ден со данок

Перфоратор Х-10

145 ден со данок

Перфоратор Х-20

*до 20 листа
230 ден со данок

Перфоратор Х-30

*до 30 листа
410 ден со данок
ve