Немате артикли во вашата купувачка кошничка.

Опрема

НАСКОРО

Види како Мрежа Листа
Сортирај по
Прикажи по страна

Нитрилни ракавици без талк - (Л)

*100 парчиња *За една употреба!
224,58 ден

9 инчни нитрилни ракавици за една употреба - без талк (Л)

-100 парчиња; -нестерилни; -прилагодени за обете раце
224,58 ден

Прегледни латекс ракавици за една употреба - (Л)

-100 парчиња; -Прилагодени за обете раце; -Нестерилни; -За една употреба; - ISO 9001; -ISO 13485
202,54 ден

Микрофибер крпи

10 микрофибер крпи 40х40цм
576,27 ден

Кофа со цедалка

Кофа (10л.) со цедалка
114,41 ден
ve